Historia

Przychodnia stomatologiczna Medicus-Dent została założona przez małżeństwo lek. stom. Teresę Białkowską i Krzysztofa Białkowskiego we wrześniu 2006 r.

Jest firmą rodzinną, która działa w oparciu o ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu przychodniami i współpracę ze środowiskiem stomatologicznym.

Założyciele Medicus-Dent po przemianach ustrojowych 1991 r. otworzyli pierwszą prywatną dwustanowiskową przychodnię stomatologiczną w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej.

 

 

Właściciele w swojej działalności nieprzerwanie kierują się troską o dobro pacjenta i zaspokojenie jego potrzeb stomatologicznych na najwyższym poziomie.

Posiadają wieloletnie doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu zespołu stomatologicznego kierując się wartościami etycznymi.

Lek. stom. Teresa Białkowska jest specjalistą 2-go stopnia stomatologii zachowawczej z endodoncją z ponad 40 – letnim stażem zawodowym, chętnie służy opieką i radą młodszym koleżankom i kolegom dentystom.

Medicus-Dent współpracuje z młodymi lekarzami dentystami (dla których jest często kuźnią talentów) oraz specjalistami w każdej dziedzinie stomatologii.

Fachowy personel świadczy usługi stomatologiczne dla dorosłych, dzieci i młodzieży.

W przychodni Medicus-Dent łączymy przyjazną i profesjonalną obsługę stomatologiczną z ciepłą atmosferą, jaką tworzy zespół lekarzy, higienistek i asystentek, dając naszym pacjentom poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji.

 

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.