Mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa to nieinwazyjna metoda stosowana do rewitalizacji i głębokiej regeneracji skóry, a także w terapiach profilaktycznych w celu opóźnienia procesu starzenia się skóry. Polega na wykonaniu serii mikro nakłuć , które stymulują komórki naskórka i skóry właściwej przez co poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej. Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające.

Mezoterapia igłowa daje długotrwałe efekty w postaci odżywienia, dotlenienia komórek głębiej położonych, spłycenia drobnych zmarszczek mimicznych oraz poprawy kondycji skóry. Podobnych efektów nie można uzyskać używając jedynie kosmetyków.

Do zabiegu pacjent jest znieczulany powierzchniowo (krem) przez co zabieg jest bezbolesny.

Przeprowadzamy zabiegi mezoterapii twarzy, szyi, dekoltu, powiek oraz skóry owłosionej głowy.

Stosujemy następujące preparaty:

 • NCTF 135HA CE (firmy Filorga)

Profilaktyka w starzeniu się skóry wiotkiej, zmęczonej. Wyjątkowo silna rewitalizacja i nawilżenie skóry, wygładzenie zmarszczek. Czysty biologicznie kompleks zawierający kwas hialuronowy, 23 aminokwasy, 13 witamin i inne ważne związki biologiczne

 • CytoCare 532

Stosowany w walce z objawami starzenia się skóry – eliminuje widoczne już oznaki tego procesu i pozwala na powstrzymanie pojawiania się kolejnych. Koktajl do rewitalizacji zawierający wysokie stężenie kwasu hialuronowego oraz specjalnie dobranych witamin i minerałów.

 • Light Eyes Ultra

Wyjątkowy koktajl rewitalizujący do skóry twarzy, zwłaszcza okolicy oczu. Zawiera kwas hialuronowy, duża ilość wit. C jak i substancje roślinne. Świetna propozycja dla osób z cieniami pod oczami, opuchniętymi i przemęczonymi powiekami.

 • Lipolysis ( firma Bioceris)

Unikatowa mieszanka aktywnych substancji rozpuszczająca tłuszcz, przyspieszająca jego metabolizm, zwiększająca elastyczność skóry. Przeznaczony dla osób cierpiących na miejscowy przerost złogów tłuszczu w dolnej części twarzy ( bródka i żuchwy) i ciała (wewnętrzne ramiona). Zawiera fosfadylocholinę, karnitynę, kofeinę.

 • Dr. Cyj Hair Filler

Pierwszy na świecie preparat peptydowy wykorzystywany w terapii problemów z włosami, który intensywnie wspomaga odrost włosów i zatrzymuje proces ich wypadania. Dr. Cyj Hair Filler zawiera siedem opatentowanych peptydów połączonych z kwasem hialuronowym, które stymulują mikrokrążenie skóry głowy i odżywiają osłabione mieszki włosowe. Przełomowe w leczeniu problemów z włosami, powolne uwalnianie substancji aktywnych, pozwala na stopniowe i długotrwałe wnikanie składników leczniczych i permanentne pobudzanie komórek do regeneracji nawet przez 2 tygodnie po zabiegu. zabieg pobudza krążenie i odżywia owłosioną skórę głowy, rewitalizuje mieszki włosowe i przyspiesza porost włosów, pielęgnując skórę głowy.


 

PRZECIWSKAZANIA:

 • stan po zabiegu chirurgicznym - do 2 miesięcy

 • ciąża, okres karmienia piersią,

 • alergia, uczulenie na składniki zawarte w preparatach

 • cukrzyca, w szczególności nieunormowana,

 • opryszczka i inne wirusowe, grzybicze i bakteryjne infekcje skóry, a także stany zapalne,

 • choroby nowotworowe, autoimmunologiczne,

 • przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych (m.in. kwasu acetylosalicylowego, heparyny, acenokumarolu),

 • skłonności do blizn i zwłóknień

 • terapia światłem, opalanie do 14 dni


 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.