REJESTRACJA

 

Rejestracja to centralne miejsce przychodni Medicus-Dent, gdzie pacjent uzyskuje wszystkie potrzebne informacje, dotyczące świadczonych usług stomatologicznych. Pacjent może zapisać się na wizytę osobiście, telefonicznie, przez formularz kontaktowy tutaj i on-line przez e-rejestrację (NFZ) tutaj.

W rejestracji pacjent okazuje dowód tożsamości, wypełnia wywiad lekarski, podpisuje obowiązujące druki.

Po wykonaniu prywatnej usługi stomatologicznej, pacjent dokonuje opłaty gotówką lub kartą płatniczą.

 

Uśmiechnięte, sympatyczne rejestratorki służą pacjentom opieką w czasie oczekiwania na wizytę do lekarza stomatologa.

Dzieci mogą bawić się w kąciku dla nich przygotowanym, a dorośli czytać czasopisma.

Po zakończonej wizycie stomatologicznej, pacjenci mogą skorzystać z zakupu past, szczoteczek i płynów zalecanych po leczeniu przez lekarzy i przez higienistki po zabiegach higienizacyjnych.

Rejestratorki dzień przed umówioną wizytą, dzwonią w celu potwierdzenia wizyty u stomatologa. Jest to przypomnienie pacjentowi o wizycie, jak również możliwość zaproponowania wcześniejszej wizyty, pacjentowi oczekującemu, gdy poprzedni pacjent odwołuje lub zmienia termin.

Udzielają informacji i zapisują pacjentów pod nr telefonów:
+48 42 211 72 15,
+48 792 117 215,
+48 792 117 200.

 

Klauzula informacyjna dla pacjentów

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Medicus-Dent Samo Zdrowie Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim na ul. Kopernika 2
  2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych inspektor@info-IOD.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu świadczenia usług medycznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz na podstawie Art. 9 ust.1 lit. h ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 20 lat,
  6. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania
  7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  8. podanie danych osobowych jest obligatoryjne na mocy przepisu prawa

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.