Technologia

Medicus-Dent jest przychodnią, w której łączymy kompleksową opiekę stomatologiczną, dbałość o bezpieczeństwo pacjentów z nowymi technologiami w tej dziedzinie.

Posiadamy:​

  • Gabinet wyposażony w nowoczesny unit stomatologiczny,w którym przeprowadzane są wysokospecjalistyczne zabiegi w zakresie: implantacji, endodoncji, pracy pod mikroskopem oraz realizowane skomplikowane prace protetyczne oraz pozostałe zabiegi z różnych dziedzin stomatologii i profilaktyki stomatologicznej.

  • Gabinet wyposażony w unity stomatologiczne z kamerami wewnętrznymi, które umożliwiają pokazanie pacjentowi stanu jego uzębienia oraz skalerami i paskarkami do prowadzenia zabiegów higienizacyjnych (scaling i piaskowanie zębów)

  • leczenie endodontyczne (kanałowe) przeprowadzamy przy użyciu zestawu endopilota składającego się z: endometru mierzącego długość kanałów korzeniowych, kątnicy endodontycznej z narzędziami do maszynowego opracowywania kanałów, systemu ciekłej gutaperki do wypełniania kanałów, mikroskopu Smart OPTIC Ergo do precyzyjnego opracowywania kanałów. W leczeniu może być zastosowane komputerowe znieczulenie, zmniejszające dyskomfort pacjenta, przy pomocy urządzenia SleeperOne 4

           aparat RTG Kodak 2200 - współpracuje z RVG 5000            aparat RTG Progeny - współpracuje z RVG 5000

  • RVG 5000 jest radiowizjografią służącą do wykonywania cyfrowych zdjęć wewnatrzustnych pojedynczych zębów na fotelu stomatologicznym w trakcie leczenia, obniża dawke promieniowania o 90%

  • aparat RTG Kodak CS 8100 do cyfrowych zdjęć panoramicznych, całego uzębienia lub jego segmentów

  • autoklawy klasy B do sterylizacji narządzi

  • assistina do oiliwienia końcówek

  • nową zgrzewarkę

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.