Leczenie bruksizmu

Stres powoduje wiele niekorzystnych dla zdrowia zmian w organizmie, jedną z nich jest niewątpliwie zjawisko zwane bruksizmem, czyli zgrzytanie zębami. Czy wiesz, że można leczyć bruksizm, za pomocą toksyny botulinowej?

Jest to obecnie jeden z najlepszych sposobów leczenia tej dolegliwości. Polega na podaniu botoksu w mięśnie żwacze, przez co zmniejsza się nadmierne napięcie mięśniowe. Spektakularne rezultaty można osiągnąć w przypadku znacznego przerostu żwaczy,gdy twarz stała się kwadratowa. Po kilku tygodniach od zabiegu twarz wysmukla się i wyszczupla w dolnej części. Jest to podwojna korzyść. Można pozbyć się problemu i zrobić coś dla urody podczas jednego zabiegu.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.