Zespół

ZESPÓŁ LEKARZY

 

Lek. stom. Teresa Białkowska

specjalista 2-go stopnia stomatologii zachowawczej z endodoncją. Kierownik medyczny przychodni Medicus-Dent.

 

Lek. stom. Lidia Witkowska

specjalista 2-go stopnia stomatologii dziecięcej. Współpracuje z naszą przychodnią od 2008 r. Posiada duże doświadczenie w pracy z małymi pacjentami.

 

Lek. dent. Mateusz Michalski

realizuje zabiegi stomatologii ogólnej – leczenie zachowawcze, chirurgiczne oraz protetyczne u pacjenta dorosłego. Jest z nami od 2009 roku.

 

Lek. dent. Piotr Szczepaniak

specjalista w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Wykonuje proste i skomplikowane zabiegi chirurgiczne. Zdobył specjalizację w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Z zakresu implantologii stomatologicznej oraz chirurgii śluzówkowo-dziasłowej kształcił się w prestiżowych ośrodkach w Zurychu i Bolonii. Wykonuje zabiegi z zakresu implantologii stomatologicznej, mikrochirurgii periodontologicznej i endodontycznej, oraz chirurgii ortodontycznej i stomatologicznej.  Pracuje z zastosowaniem implantów szwajcarskiej firmy Thommen Medical z dożywotnią gwarancją.

 

Lek.dent. Natalia Srebro

Realizuje zabiegi stomatologii ogólnej - stomatologia zachowawcza, endodoncja i prosta chirurgia.Bardzo lubi pracować z dziećmi i pokazywać im, że nie taki stomatolog straszny jak go malują.

 

Lek.dent. Martyna Gorczyńska (Betowska)

Realizuje zabiegi stomatologii ogólnej - stomatologia zachowawcza, leczenie endodontyczne w tym leczenie pod mikroskopem i prostą chirurgię. Przyjmuje również młodszych pacjentów.

 

Lek.dent. Karina Rajewska

Realizuje zabiegi stomatologii ogólnej - stomatologia zachowawcza, endodoncja , prosta chirurgia i stomatologia estetycza. Chętnie przyjmuje małych pacjentów. Konsultuje i wykonuje aparaty ortodontyczne u młodszych dzieci.

 

Lek.dent. Miłosz Matusiak

Realizuje zabiegi stomatologii ogólnej - stomatologia zachowawcza, endodoncja i chirurgia. Chętnie przyjmuje młodszych pacjentów.

 

 

ZESPÓŁ PRZEPROWADZAJĄCY ZABIEGI HIGIENIZACYJNE

 

Agata Przygońska

dyplomowana higienistka stomatologiczna, studiowała na kierunku Zdrowie Publiczne. Wykonuje zabiegi higienizacyjne z dużym zaangażowaniem.

 

ASYSTENTKI/ HIGIENISTKI

 

Renata Bienias

asystentka stomatologiczna ukończyła studium dla asystentek stomatologicznych, asystuje w pracy lekarzom.

 

Renata Szefer

asystentka  stomatologiczna,  z uśmiechem asystuje lekarzom przy pracy. Ukończyła technikum ogrodnicze. Dba o czystość w przychodni.

 

Karolina Merecz - Sławnikowska 

Dyplomowana higienistka stomatologiczna ukończyła studium dla higienistek stomatologicznych, asystuje w pracy lekarzom przy zabiegach ogólnostomatologicznych, chirurgicznych i ortodontycznych. Kształciła się również na Uniwersytecie Łódzkim na Wydziale Administracji.


 

ZESPÓŁ REJESTRATOREK

 

Milena Garbacz-Ilska

rejestratorka medyczna, magister z zarządzania i marketingu. Już od ponad 7 lat pełni funkcję kierownika rejestracji. posiada dyplom licencjata i magistra Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi w zakresie zarządzania firmą. 

 

Ewa Łuchniak

rejestratorka medyczna, posiada wykształcenie wyższe pedagogiczne, obsługuje rejestrację pacjentów. Szczególnie bliskie jej sercu są osoby starsze, którym z empatią pomaga w ic potrzebach. 

 

Magdalena Bernasiak

Rejestratorka medyczna, posiada wykształcenie wyższe licencjackie na Uniwersytecie Łódzkim, zawsze z uśmiechem obsługuje rejestrację pacjentów przychodni.

 

KOORDYNATOR MEDICUS-DENT

 

Ewa Soczyńska

koordynator Medicus-Dent, magister biotechnologii, nadzoruje politykę bezpieczeństwa oraz pełni funkcję Pełnomocnika ds. ZSZ, ukończyła studia podyplomowe Leadership MBA.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.